Autystyczne dzieci są różne, ale czują emocje kierowane do nich… ich milczenie jest krzykiem o pomoc! Mikołaj ma 7 lat i jest dzieckiem autystycznym. Ta okropna choroba nie pozwala mu mówić, bawić się i korzystać z życia tak, jak zdrowym dzieciom.

Odcina go świata zewnętrznego, rodziny i kolegów. Aby miał szanse na samodzielne funkcjonowanie w przyszłości, potrzebna jest systematyczna rehabilitacja i wielokierunkowa terapia (m.in. logopedyczna, psychologiczno-pedagogiczna, integracji sensorycznej, dogoterapia, hipoterapia). Jest to długotrwały i bardzo kosztowny proces, bez Państwa pomocy będzie nam ciężko sprostać temu zadaniu.

POMÓŻ MI W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem MACZUGA, 8871 pomagacie Państwo Mikołajowi w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu. Dziękuję!

 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 350

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!