To nasz pierwszy raz. Kiedyś nie przeszłoby nam przez myśl, że będziemy potrzebować 1%. Prosimy...pomóżcie nam żyć z autyzmem dziecięcym, który dotknął naszą rodzinę, a najbardziej naszego syna Mikołaja.

Mikołaj potrzebuje terapii i rehabilitacji, żeby funkcjonować bez częstych regresów: napadów agresji, trudnych zachowań, które tak bardzo utrudniają mu życie w normalny środowisku. Częste wizyty lekarskie, terapie, to wszystko wiąże się z kosztami. Autyzm to stan nieuleczalny, gdzie można tylko łagodzić objawy. I stąd nasza prośba o 1%. I nie tylko, bo Państwa rady, dobre słowo też jest nam potrzebne. To dla nas bardzo ważne...

Prosimy, podaruj 1% Mikołajowi.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KARBOWSKI,13362 wspierasz Mikołaja w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 948

Ulotkę wygenerowano: 7

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!