Michasia urodziła się 02.06.2011r. Choruje na padaczkę lekooporną, niedoczynność tarczycy, trombofilię (zakrzepicę) i hemimegalencefalię prawostronną. W szóstym miesiącu życia przeszła udar niedokrwienny w obszarze unaczynienia prawej MCA...

Michasia urodziła się 02.06.2011r. Choruje na padaczkę lekooporną, niedoczynność tarczycy, trombofilię (zakrzepicę) i hemimegalencefalię prawostronną. W szóstym miesiącu życia przeszła udar niedokrwienny w obszarze unaczynienia prawej MCA.  Nasze Słoneczko jest stale pod opieką oddziałów neurologii dziecięcej, endokrynologii i hematologii oraz poradni specjalistycznych. Michalinka jest pogodną dziewczynką. Zawsze uśmiechnięta. Bardzo towarzyska i ciekawa świata. By móc nadrobić zaległości spowodowane wielokrotnymi napadami padaczki i udarem, potrzebna jest stała intensywna rehabilitacja oraz zajęcia terapeutyczne.   Z góry dziękujemy Anna i Bogdan Skiba, rodzice Michasi

POMÓŻ MICHASI W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Skiba, 4975, wspomagacie Państwo walkę Michasi z chorobą i dajecie jej szansę na lepszą przyszłość. Jeśli nie macie Państwo ważnego dla siebie celu to bardzo prosimy o przekazanie 1% podatku naszej córeczce. Państwa to nic nie kosztuje a dla nas to jest nieoceniona pomoc.

Anna i Bogdan Skiba, rodzice Michasi


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3587

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!