Mam na imię Michasia i mam 5 lat. Urodziłam się z zespołem wad wrodzonych Goldenhaara: bez lewego ucha (mikrocja), stawu skroniowo-żuchwowego, z porażeniem nerwu twarzowego i niekompletną żuchwą, z silną asymetrią oraz niedowładem prawej strony ciała i z ubytkiem przegrody międzykomorowej.

Na co dzień rehabilituję się ruchowo, korzystam z zajęć sudropedagoga, logopedy oraz SI. Jeżdżę na stymulację nerwu twarzowego (15 zabiegów co 1-2 miesiące). Niebawem będę miała operację wszczepienia implantu Baha. Moja mama w tym roku chce zorganizować zbiórkę na wyjazd do Stanów, aby zrekonstruować uszko nowatorską i sprawdzoną metodą. To moje marzenie! Mieć dwa kolczyki :) i wyglądać jak inni. Pomóż mi dorównać rówieśnikom. Bardzo ciężko na to pracuję.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem LISZKA, 7373 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu i walce o zdrowie.

Będę bardzo wdzięczna za każdą przekazaną złotówkę.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 854

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!