Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Michalina Gołąb

Cześć, nazywamy się Michasia i Antosia. Jesteśmy bliźniaczkami z 33. tygodnia ciąży. Urodziłyśmy się z wrodzoną wadą kostną kończyn górnych i dolnych – polisyndaktylią (dodatkowe paluszki u rąk i stóp - pozrastane), niewydolnością oddechową i wadami serca, retinopatią oraz niedosłuchem. Po 34 dniach pobytu w szpitalu, wyszłyśmy do domu...

Cześć, nazywamy się Michasia i Antosia. Jesteśmy bliźniaczkami z 33. tygodnia ciąży. Urodziłyśmy się z wrodzoną wadą kostną kończyn górnych i dolnych – polisyndaktylią (dodatkowe paluszki u rąk i stóp - pozrastane), niewydolnością oddechową i wadami serca, retinopatią oraz niedosłuchem. Po 34 dniach pobytu w szpitalu, wyszłyśmy do domu.Antosia w wieku 2 miesięcy powróciła do szpitala - na skutek zapalenia płuc doszło do zatrzymania akcji serca. W czerwcu 2016r. zdiagnozowano u niej guz około śledziony, który przyjmował wielkość do 8cm, diagnoza - nowotwór łagodny- naczyniak. Obecnie jest po rocznym leczeniu chemioterapeutykami i guz ma wielkość 0,5cm. Michasia jest już po trzech etapach operacji rączek, Antosia przeszła dopiero pierwszy zabieg, obie dziewczynki czeka jeszcze jedna operacja na prawą rączkę. Niebawem ma odbyć się operacja stóp, która będzie skutkowała 3-miesięcznym unieruchomieniem i długą rehabilitacją.Dlatego też zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich którzy mogą naszym dziewczynkom pomóc i przekazać niezbędne środki.  Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy - rodzice.

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Gołąb, 6809 pomagacie Państwo Michasi i Antosi w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy - rodzice.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 372
Ulotkę wygenerowano: 17
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>