Michał jest pogodnym pięciolatkiem. Dwa lata temu usłyszeliśmy diagnozę: autyzm dziecięcy. Od narodzin Michałka do około 1,5 roku myśleliśmy, że nasze dziecko rozwija się prawidłowo, jednak z biegiem czasu to się zmieniło.

Michał nie reagował na swoje imię, bał się dotyku, ale najgorszą dla nas rzeczą było to, że nie mówił w ogóle. Był zamknięty w swoim świecie. Szukaliśmy pomocy u różnych specjalistów, aż usłyszeliśmy diagnozę. Chcąc pomóc własnemu dziecku szybko przeszliśmy do działania. Michał zaczął uczęszczać do Przedszkola Specjalnego, co dało mu możliwość do nauki i rozwoju. Zrobił on ogromne postępy, ale nie zatrzymujemy się... Chcemy go dalej wspierać poprzez różnego rodzaju terapie, aby Michałek mógł w przyszłości funkcjonować jak najlepiej i spełniać swoje marzenia.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WAL, 14651 wspierasz Michała w jego codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 26

Ilość pobrań: 0

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!