Mój syn Michał jest 26-letnim wspaniałym mężczyzną. 17.11.18 r. niespodziewanie zasłabł i trafił do szpitala gdzie doszło do zatrzymania akcji serca i niedotlenienia mózgu.

Podczas reanimacji doszło do niedotlenienia mózgu i od tamtej pory jest w śpiączce. Aktualnie przebywa w klinice gdzie odbywa neurorehabilitacje, lecz jej koszty przekraczają możliwości finansowe naszej rodziny. Po wyjściu z kliniki czeka nas również specjalistyczne dostosowanie mieszkania do potrzeb Michała: zakup łóżka, sprzętu do codziennego funkcjonowania i prowadzenia rehabilitacji. Prosimy z całego serca o pomoc i wsparcie. Każda, nawet najmniejsza kwota przybliża nas do sukcesu.

POMÓŻ NAM W WALCE O ŻYCIE MICHAŁA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SZMIT, 11021 wpierasz codzienne funkcjonowanie Michała i jego powrót do zdrowia. Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 600

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!