Witajcie, to Michał. U Michała zdiagnozowano upośledzenie umysłowe w stopniu umiarkowanym. Ostatnimi miesiącami lekarze skłaniają się również ku autyzmowi.

Na co dzień Michał jest bardzo pogodnym i wesołym chłopcem, lecz niekiedy zdarzają się wybuchy agresji i histerii. Michał korzysta z opieki psychiatrycznej, neurologicznej oraz genetycznej. Na co dzień Michał uczęszcza na zajęcia logopedyczne, terapii ruchowej z elementami SI, psychologicznej oraz ma wiele zajęć rewalidacyjnych m.in. w wodzie. Za każdy 1% dziękujemy. Sprawi on, że każdego dnia MIchał będzie miał szansę nauczyć się czegoś nowego, co polepszy życie jemu i jak i jego najbliższym.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem OSTRZYCKI, 13676 wspierasz Michała w codziennych zmaganiach.

Dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 248

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!