Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Michał Łukawski

Cześć, mam na imię Michał, w tym roku skończę 14 lat. Urodziłem się z wadą serca: DORV- dwuujściową prawą komorą, VSD- ubytkiem międzykomorowym, PDA- przetrwałym przewodem tętniczym Botalla, CoA- zwężeniem cieśni aorty, hipoplazją łuku aorty. Pierwszą operację ratującą życie miałem miesiąc po moim urodzeniu...

Cześć, mam na imię Michał, w tym roku skończę 14 lat. Urodziłem się z wadą serca: DORV- dwuujściową prawą komorą, VSD- ubytkiem międzykomorowym, PDA- przetrwałym przewodem tętniczym Botalla, CoA- zwężeniem cieśni aorty, hipoplazją łuku aorty. Pierwszą operację ratującą życie miałem miesiąc po moim urodzeniu. Dzielnie walczyłem z powikłaniami i po 2 miesiącach wróciłem do domu, do rodziców i siostry bliźniaczki Amelki. W październiku 2016 roku przeszedłem planowane cewnikowanie serca w Klinice Uniwersyteckiej w Munster. Niestety nie wszystko przebiegło po myśli lekarzy. Okazało  się, że tętnicę płucną  zwężoną w miejscu w którym znajdował się banding trzeba poszerzyć w trakcie operacji. Podczas tego samego zabiegu kardiochirurdzy będą chcieli usunąć stent znajdujący się w  aorcie oraz zamkną dwa ubytki w przegrodzie międzykomorowej. Rodzice otrzymali już kwalifikację do mojej  operacji, najlepiej gdyby odbyła się w pierwszej połowie 2017 roku  oraz kosztorys - 24500 euro. Wiem, że przede mną jest przyszłość, długie i szczęśliwe życie, spotkania z przyjaciółmi  i samodzielne wyjazdy. Bardzo proszę o pomoc w zebraniu kwoty na moją operację serca.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Łukawski, 6079 pomagacie mi Państwo w walce o moje zdrowie.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 482
Ulotkę wygenerowano: 26
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>