Mam na imię Michał. Mam 20 lat i mnóstwo planów na przyszłość. W sierpniu 2018r wydarzył mi się nieszczęśliwy wypadek na rolkach, przez który złamałem kręgosłup. Diagnoza złamała mi serce, a świat runął w gruzach.

Lekarze zrobili wszystko co tylko mogli, jednak złamanie kręgosłupa wraz z porażeniem dolnych kończyn i niedowładem kończyn górnych brzmi dla mnie tragicznie. Zwracam się do wszystkich o dobrym sercu ‑ pomóżcie mi odzyskać zdrowie i przejść przez długi proces rehabilitacji, na który niestety brakuje mi środków. Rehabilitacja z fachową pomocą wyspecjalizowanych ośrodków oraz nowoczesny sprzęt (egzoszkielety itp.) w niedługim czasie po urazie mają bardzo duży wpływ na mój powrót do sprawności.

POMÓŻ MI STANĄĆ NA NOGI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Lubak, 9953 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 5016

Ilość pobrań: 43

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!