Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Michał Kupczewski

Świat się zawalił 9 grudnia 2017r. To brzmi tak banalnie. Takie rzeczy to tylko w książkach. A czasami wystarczy chwila i już wiesz, że nic nie będzie takie jak dawniej...

Świat się zawalił 9 grudnia 2017r.To brzmi tak banalnie. Takie rzeczy to tylko w książkach. A czasami wystarczy chwila i już wiesz, że nic nie będzie takie jak dawniej. Gdy karetka zabierała mojego męża Michała do szpitala, nie znałam diagnozy, miałam tylko złe przeczucia. Później informacje ze szpitala: stan ciężki, kilkugodzinna operacja, walczymy o życie. I tylko zewsząd słowa: Jest młody, silny, wyjdzie z tego, trzeba być dobrej myśli. Trzeba być dobrej myśli...Życie zostało uratowane. Jednakże tętniak - tykająca bomba w głowie - zostawił za sobą szkody. Olbrzymiego krwiaka w mózgu, niedowład, brak możliwości mówienia, czytania, pisania.Miało być pięknie... Co roku wypad w trójkę w góry. W weekend - wypad na ryby, Michał cierpliwie tłumaczył synowi tajniki wędkarstwa, a ja na kocu czytałam książkę. Przygarnęliśmy psa ze schroniska. Kupiliśmy mieszkanie z ogródkiem, długo je remontowaliśmy, ciesząc się, że wkrótce zamieszkamy w nim już w czwórkę. W marcu urodziło nam się drugie dziecko - wyczekiwana córeczka, córunia tatunia.Wszędzie Michała było pełno. Taki typ, pełen energii, nie usiedział w miejscu, milion pomysłów na minutę. Zawsze znalazł czas, aby pomóc. Nawet teraz, gdy dziękuję za pomoc i wsparcie, słyszę: “Nie dziękuj. Dla mnie zrobiłby to samo”.Obecnie Michał nadal przebywa w szpitalu. Przed nami długa, żmudna i wszechstronna rehabilitacja. I chociaż pewnie nie będzie jak dawniej, bardzo chciałabym, aby było najlepiej, jak to tylko możliwe.

Pomóż Michałowi stanąć na nogi. Bez Twojej pomocy nie podołamy.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kupczewski, 8971 pomagacie Państwo Michałowi w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o zdrowie i sprawność.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3473
Ulotkę wygenerowano: 46
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>