Mam na imię Michał. Od kilkunastu lat walczę z chorobą, postępującym zanikiem mięśni. Chociaż walka przypomina walkę z wiatrakami, jeszcze się nie poddałem...

Mam na imię Michał. Od kilkunastu lat walczę z chorobą, postępującym zanikiem mięśni. Chociaż walka przypomina walkę z wiatrakami, jeszcze się nie poddałem.Niestety bez specjalistycznej i kosztownej rehabilitacji oraz odpowiedniego zaopatrzenia ortopedycznego nie mam szans na samodzielne czerpanie radości z życia.Zwracam się do Ciebie z gorącą prośbą o pomoc! Przekaż 1% swojego podatku na moją rehabilitację oraz zakup potrzebnego sprzętu ortopedycznego!  

POMÓŻ MI BYĆ SAMODZIELNYM

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Grzelak, 2623 wspieracie Państwo mnie w codziennym funkcjonowaniu oraz moją walkę z chorobą.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 640

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!