Cześć, nazywam się Michał i w tym roku skończę 30 lat. Od 1992 roku zmagam się ze zdiagnozowanym rdzeniowym zanikiem mięśni. Przypadłość, niestety, postępująca, choć przez ostatnich kilka lat czuję się dość dobrze. I choć w pełni sprawną mam jedynie głowę oraz prawą dłoń, to radzę sobie całkiem nieźle.

Za sprawą jednej ręki i głosu kontroluję komputer i telefon, dzięki którym mogę powiedzieć, że ŻYJĘ. Mam stały kontakt z ludźmi, gram w gry komputerowe, tworzę muzykę elektroniczną. Lubię także jeść. Na co dzień, dzięki swemu bratu Maćkowi, jego żonie Agnieszce, oraz tacie Zdzisławowi mam zapewnioną stałą opiekę. Jestem całkowicie zależny od osób trzecich, moja niepełnosprawność uniemożliwia mi samodzielne wykonywanie podstawowych czynności, takich jak karmienie, kąpiel itp. Masz moje słowo, że każda złotówka, jaką od Ciebie otrzymam, wpłynie na jakość mojego życia.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BIAŁEK, 13920 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 85

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!