Nazywam się Mia Babiarz i w październiku skończyłam 2 latka...

Nazywam się Mia Babiarz i w październiku skończyłam 2 latka.Byłam zawsze zdrowym i wesołym dzieckiem, pełnym energii. Niestety wszystko się zmieniło w maju 2017r. Z dnia na dzień zaczęłam tracić równowagę i się przewracać.. już nie mogłam samodzielnie chodzić, biegać, nawet zabawa sprawiała mi trudność.. Przerażeni rodzice zabrali mnie do szpitala. Tam diagnoza, która zwaliła ich nóg - To NOWOTWÓR Neuroblastoma. Diagnoza, która wyzwala niewyobrażalny strach i niepewność, każdego dnia….CZD w Warszawie odział onkologii, kolejne badania, długotrwałe leczenie. Na tym etapie leczenia mam szansę wygrać z tym potworem.. Niestety ciągłe wyjazdy do Warszawy, pobyt tam, leczenie i wizyty u specjalistów sporo kosztują…Dlatego bardzo proszę, o wsparcie finansowe w tej chorobie.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Babiarz, 8013 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o życie.Wszystkim ogromnie dziękujemy za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2864

Ilość pobrań: 32

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!