Mam na imię Mateusz i jestem osobą niepełnosprawną po leczeniu nowotworowym, w wyniku którego straciłem lewą nogę. Mimo tego co mnie spotkało staram się żyć normalnie, wykorzystując na maksa każdy dzień. Od dziecka byłem aktywny sportowo, dlatego moją niepełnosprawność traktuję jak motywację do jeszcze cięższej pracy.

Jestem reprezentantem Polski w AMP FUTBOLU, gram też w amp-futbolowym klubie HUSARIA KRAKÓW. Po za tym sportem systematycznie uczęszczam na siłownie i basen, które są uzupełnieniem treningu. Niestety, bym mógł się rozwijać i spełniać swoje marzenia potrzebne są pieniądze i tutaj chciałbym prosić Was o pomoc.

NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ TO MOTYWACJA BO NIEMA RZECZY NIEMOŻLIWYCH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŚLUSARCZYK, 8167 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2466

Ulotkę wygenerowano: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!