Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Mateusz Ogrodowski

Mam na imię Mateusz. Jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia. Urodziłem się z rozszczepem wargi i podniebienia, wadą serca, stopami końsko-szpotawymi, zdeformowaną klatką piersiową, wadą wzroku, wadą słuchu i nadpobudliwością...

Mam na imię Mateusz. Jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia. Urodziłem się z rozszczepem wargi i podniebienia, wadą serca, stopami końsko-szpotawymi, zdeformowaną klatką piersiową, wadą wzroku, wadą słuchu i nadpobudliwością. Jak na jednego chłopca to bardzo DUŻO.Byłem już operowany 8 razy. Pierwsza operacja odbyła się, gdy miałem 5 miesięcy. Lekarze operowali mi buzię. Po tej operacji doszło do niewydolności oddechowej pod postacią ciężkich napadów skurczu oskrzeli, co wymagało wentylacji i podłączenia do respiratora.Od urodzenia chodzę na rehabilitację i ćwiczę w domu z rodzicami. W naszym mieście opiekuje się mną okulista, otolaryngolog, chirurg, psychiatra, neurolog i kardiolog. Moja rehabilitacja przynosi efekty, ale jest kosztowna. Najbardziej kosztowna jest delfinoterapia, która przynosi największe rezultaty. Chciałbym pojechać na nią jeszcze kilka razy, ale koszt takiej terapii dochodzi do 8 tys. zł.Dlatego proszę o wsparcie finansowe na leczenie i rehabilitację, czy to w formie 1% podatku, czy darowizny na moje subkonto. Nawet najmniejsza kwota pomoże mi w realizacji mojego najważniejszego celu, czyli samodzielnego egzystowania wśród ludzi.W swoim imieniu i moich rodziców Sylwii i Adama bardzo dziękuję za okazaną mi pomoc.

POMÓŻ MI ZREALIZOWAĆ MOJE MARZENIA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Ogrodowski, 1639 pomagacie mi Państwo w realizacji mojego marzenia.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 119
Ulotkę wygenerowano: 3
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a