Cześć mam na imię Mateusz. Urodziłem się w styczniu 2006 roku z wrodzoną wadą kręgosłupa - skoliozą. W wieku 6 lat zdiagnozowano u mnie autyzm. Biorę leki na niedoczynność tarczycy oraz zaburzenia funkcji pęcherza moczowego II stopnia.

Korzystam z opieki psychologa, logopedy, terapii SI oraz rehabilitacji kręgosłupa. Z każdym dniem radzę sobie coraz lepiej, ale przede mną jeszcze długa droga. Abym mógł lepiej funkcjonować niezbędne jest dostosowanie mieszkania do moich potrzeb. Moją pasją jest jazda pociągami oraz komunikacją miejską. Uwielbiam chodzić do ZOO. Moimi ulubionymi zwierzątkami są rybki i papugi w szczególności te duże - Żako i Kakadu.

Wspomóż mnie w codziennych zmaganiach.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem NIEŻURA, 11636 wspieracie mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 338

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!