Jestem  Mateusz,  mam w sobie to coś - zespół Down. Mam prawie trzy latka, jestem radosnym i słodkim chłopakiem – tak mówi Mama...

Jestem  Mateusz,  mam w sobie to coś - zespół Down.Mam prawie trzy latka, jestem radosnym i słodkim chłopakiem – tak mówi Mama. Chciałbym tak jak inne dzieci prawidłowo się rozwijać, żeby być w przyszłości w miarę samodzielnym i mieć szczęśliwe życie.Ale nie będzie to łatwe!  Rozwijanie nawet podstawowych umiejętności takich jak prawidłowe chodzenie czy mówienie, które dla dzieci zdrowych są naturalne, wymagają zaangażowania wielu specjalistów i poświecenia ze strony rodziców. Tylko systematyczna rehabilitacja da mi szanse na rozwój i życie w społeczeństwie!Pomóż moim rodzicom w zapewnieniu mi odpowiedniego leczenia i rehabilitacji.  

POMÓŻ MI W DRODZE DO SAMODZIELNOŚCI

Przekazując 1 % podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Mizera, 4359 przyczyniacie się Państwo do poprawy jakości mojego życia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 505

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!