W 2018 roku bezpowrotnie zmieniłem się z silnego, pewnego siebie, pracowitego mężczyzny w pacjenta z poważnie uszkodzoną lewą komorą serca. Cierpię na kardiomiopatię przerostową, niedomykalność zastawek oraz ciężką niewydolność serca. Towarzysząca temu niedoczynność tarczycy dodatkowo mnie osłabia i uniemożliwia normalne funkcjonowanie.

W oczekiwaniu na przeszczep serca pomaga mi wszczepiony kardiowerter defiblirator, który na bieżąco monitoruje pracę mojego zmęczonego serca i podnosi alarm, kiedy tylko pojawią się anomalie. Moje osłabione i zniszczone serce nie pozwala mi na jakikolwiek wysiłek. Nie jestem w stanie pracować. Jako mężczyzna, głowa domu, odpowiedzialny za byt rodziny, czuję, że kompletnie ich zawiodłem. Zamiast uszczęśliwiać moje pociechy, wszystko skupia się na mojej chorobie, rachunkach za leczenie, rehabilitacji i opłatach za ogromne ilości tabletek i pigułek.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem MACEK, 13602 wspierasz mnie i moją rodzinę w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1788

Ilość pobrań: 5

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!