Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Mateusz Kaczmarski

Mam na imię Mateusz Kaczmarski i mimo, że jestem 10-cio letnim chłopcem już trochę w swoim życiu przeżyłem. Urodziłem się 07.11.2007r. Tuż po urodzeniu, część mojego jelita zaatakowała choroba Hirschsprunga...

Mam na imię Mateusz Kaczmarski i mimo, że jestem 10-cio letnim chłopcem już trochę w swoim życiu przeżyłem. Urodziłem się 07.11.2007r. Tuż po urodzeniu, część mojego jelita zaatakowała choroba Hirschsprunga, która powodowała to, że mój brzuszek był wzdęty oraz miałem problem z trawieniem. Moje jelita były w bardzo złym stanie i groziło im rozerwanie. Jednak przy czułej opiece rodziców, przyjmowaniu silnych leków oraz opiece lekarzy i operacji poprawiającej funkcjonowanie jelit szczęśliwie rosłem i prawidłowo się rozwijałem. Tak doczekałem swoich czwartych urodzin. Krótko przed nimi podczas rutynowego badania słuchu w przedszkolu okazało się, że nie słyszałem co mówił do mnie logopeda. W styczniu 2014r. trafiłem znów na stół operacyjny tym razem pani doktor udrażniała mi uszy i  wycięła migdałek, abym mógł swobodnie oddychać. W tamte wakacje mogłem pierwszy raz usłyszeć dźwięki, których dotąd nie znałem.Gdy już wydawało się, że będę bawił się z moją kochaną siostrzyczką Anią (Ona na szczęście jest zdrowa), a także kolegami, tuż przed moimi dziesiątymi urodzinami wykryto u mnie guza myositis ossificans. Jest to tworzenie się dodatkowej kości w mięśniach. Z czasem prowadzi do zesztywnienia go. Szansą na to, abym mógł jak najdłużej cieszyć się swobodnym poruszaniem, a także szczęśliwym dzieciństwem jest rehabilitacja, która pozwoli mi abym jak najdłużej nie był przykuty do łóżka.Za wszelką pomoc bardzo dziękujemy ja, siostra oraz moi rodzice Elżbieta i Przemysław Kaczmarscy.

Mimo, że rodzice bardzo mnie kochają nie są w stanie opłacić kosztownej rehabilitacji,a także licznych wyjazdów do specjalistów. Jeżeli moja historia wydała Ci się godna pomocy dla mnie będę bardzo wdzięczny za przekazanie 1% podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem Kaczmarski, 9183. Środki zgromadzone przeznaczone będą na wsparcie mnie w codziennym funkcjonowaniu, leczeniu i rehabilitacji.

Za wszelką pomoc bardzo dziękujemy ja, siostra oraz moi rodzice Elżbieta i Przemysław Kaczmarscy.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 1772
Ulotkę wygenerowano: 26
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>