Nazywam się Mateusz Grzesik, urodziłem się z wadą słuchu. Jestem niesłyszący, przez co nie mogłem nauczyć się mówić i w chwili obecnej ma duży problem z komunikacją.

Potrzebuję odpowiedniego sprzętu do codziennego funkcjonowania: dwóch aparatów słuchowych oraz programów logopedycznych likwidujących bariery w komunikowaniu się. Mam ciężką sytuację finansową, która nie pozwala mi na samodzielny zakup niezbędnych aparatów słuchowych i programów logopedycznych. Z tego powodu zwracam się do Państwa z prośbą o udzielenie mi jakiegokolwiek - najmniejszego nawet wsparcia, za które bardzo serdecznie dziękuję.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Grzesik, 5439 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o samodzielność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1741

Ilość pobrań: 31

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!