Mam na imię Mateuszek i mam 3,5 roku. Chociaż chodzę od prawie roku nie jest to stabilny chód, nadal nie potrafię wejść po schodach. Dzielnie próbuje dogonić mojego starszego brata.

Choruję na obniżone napięcie mięśniowe, całościowe zaburzenia rozwoju, chorobę krwi - talasemię. Niedawno okazało się, że także na padaczkę. Jeszcze nie mówię, więc mam utrudniony kontakt z rówieśnikami. Muszę stale się rehabilitować, przyjmować leki oraz suplementy, wzmacniać postawę oraz uczestniczyć w różnego rodzaju zajęciach wspomagających. Ciągle czekam na wyniki badań genetycznych pracując dzielnie podczas zajęć terapeutycznych i rehabilitacji.

MARZĘ, ABY KIEDYŚ ZAGRAĆ W PIŁKĘ Z TATĄ I BRATEM

Przekaż 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GRZEŚ, 8255, aby pomóc mi się rozwijać i walczyć o sprawność w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1681

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!