NA WSTĘPIE CHCIAŁBYM PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM KTÓRZY WSPIERALI MNIE FINANSOWO W UBIEGŁYM ROKU Dzięki nim moje życie ma sens...

NA WSTĘPIE CHCIAŁBYM PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM KTÓRZY WSPIERALI MNIE FINANSOWO W UBIEGŁYM ROKU Dzięki nim moje życie ma sens. Dziękuję rodzinie, przyjaciołom, znajomym i ludziom dobrej woli, którzy mi pomagali.Wypadek był dla mnie ciosem, musiałem zaakceptować nowego siebie, nową sytuację. Nauczyłem się, że to nie cielesność, choć tak ważna, jest najistotniejsza. Liczy się to, jakim jesteś człowiekiem. Każdego dnia patrząc na moje blizny, uświadamiam sobie, jak wielką dały mi siłę. Bo kiedy czegoś naprawdę pragniemy, to cały wszech świat potajemnie pomaga nam osiągnąć zamierzony cel. Teraz zaczynam kolejny rok walki, jak się okazuje zakwalifikowałem się do programu wszczepienia stymulatora, który przewodzi sygnały w rdzeniu kręgowym, będzie to pierwszy taki zabieg w Polsce przeprowadzony we Wrocławiu. Dzięki tej metodzie mam szansę na bardzo dużą poprawę czuciowo-ruchową. Niestety rehabilitacja przed i po zabiegu jest strasznie kosztowna i sam nie jestem w stanie jej udźwignąć. Dlatego zwracam się do Państwa kolejny raz o wsparcie finansowe, wierzę że znajdą się ludzie o ogromnych sercach, którzy pomogą mi wygrać z moją niepełnosprawnością.   Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Banaś, 4214 pomagają mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.Za każdą złotówkę będę niezmiernie wdzięczny.

PROSZĘ O POMOC W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Za każdą złotówkę będę niezmiernie wdzięczny.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2377

Ilość pobrań: 28

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!