Nazywam się Mateusz Andryka, mam 30 lat. Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce czterokończynowe. Przeszedłem dwie operacje – rekonstrukcję stóp i podcinanie ścięgien. Biorę udział w drogich turnusach rehabilitacyjnych.

Poruszam się na wózku i o balkoniku. Mimo braku samodzielności nie poddaje się. Obecnie zbieram środki na wózek inwalidzki o napędzie elektrycznym, którego cena jest bardzo wysoka. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów związanych z moją rehabilitacją, zakupem sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego, pokryciem kosztów pobytów w ośrodkach rehabilitacyjnych, zakupu leków, pokryciu kosztów dnia codziennego.

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem ANDRYKA, 930 pomagacie mi Państwo w mojej codziennej walce z niepełnosprawnością, dziękuję!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1107

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!