Mam na imię Marzena. W 2017 r., w wieku 31 lat zachorowałam na raka piersi. Dzielnie zniosłam chemioterapię, mastektomię z rekonstrukcją oraz leczenie uzupełniające. Za dobrą monetę przyjęłam wiadomość o całkowitej odpowiedzi guza na terapię!

Niecałe dwa lata po zakończeniu leczenia nieproszony wrócił tak szybko zaskakując nas wszystkich. Jestem więc po operacji wznowy w piersi i limfadenktomii pachy. Czeka mnie kolejne mocne leczenie onkologiczne. W niedalekiej przyszłości powinnam także poddać się kolejnej profilaktycznej mastektomii, która w moim przypadku nie będzie refundowana. Wszystkich życzliwych mej osobie proszę o wsparcie w trudnym dla mnie czasie.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem STRUZIK-WNĘK, 13558 wspieracie mnie w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 983

Ilość pobrań: 3

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!