Martyna Olejniczak
Opuszczasz stronę Fundacji Avalon.
Kliknąłeś w link, który prowadzi do serwisu zewnętrznego . Fundacja Avalon nie bierze odpowiedzialności za treści, które pojawią się na tej stronie.

Cel szczegółowy / Tytuł przelewu
Olejniczak, 10729
KRS
0000270809
O mnie
Mam na imię Martynka. Chodzę do szkoły specjalnej, gdzie mam indywidualnie prowadzone zajęcia. Od siódmego miesiąca życia choruję na padaczkę, a oprócz tego na niedoczynność tarczycy oraz insulinooporność. Mam autyzm i całościowe zaburzenia rozwojowe.
Świat pod wieloma względami jest dla mnie niezrozumiały. Często miewam ataki strachu i agresji. Na co dzień opiekuje się mną mama. Potrzebuję stałej opieki, pomocy innej osoby w związku ze znacznie ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji. Zebrane pieniążki z 1,5% podatku pomogą mi w leczeniu moich dysfunkcji.
OKAŻ MI SWOJĄ POMOC
Przekazując 1,5% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Olejniczak, 10729 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.
Bardzo dziękuję za Twoje 1,5%. Martynka Olejniczak z mamą
Numer konta
62 1600 1286 0003 0031 8642 6001