Cześć, mam na imię Martyna. Choruję na niedosłuch obustronny odbiorczy. Na co dzień noszę aparaty słuchowe, pomagają mi w miarę normalnie funkcjonować. Nie są one jednak doskonałe. Mam problemy z rozróżnieniem dźwięków pochodzących z większej odległości. Trudność sprawiają mi rozmowy w miejscu, w którym jest duże natężenie innych dźwięków oraz prowadzenie rozmów telefonicznych.

Jestem osobą otwartą, interesuję się sztuką chciałabym prowadzić zajęcia artystyczne dla dzieci oraz dorosłych, jednak moja choroba mi to utrudnia.

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Juszczyńska, 11801 pomogą mi Państwo w zakupie aparatów słuchowych najnowszej generacji, które znacznie poprawią jakość oraz komfort mojego życia i funkcjonowania w społeczeństwie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 180

Ilość pobrań: 8

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!