Nazywam się Marta Stępińska. Mam 38 lat i jestem samotną, niepełnosprawną mamą 5 letniego Miłoszka – Miłości mojego życia. W 2003 r. zdiagnozowano u mnie HCV...

Nazywam się Marta Stępińska. Mam 38 lat i jestem samotną, niepełnosprawną mamą 5 letniego Miłoszka – Miłości mojego życia. W 2003 r. zdiagnozowano u mnie HCV. „Mam na koncie”: cztery terapie interferonem, sterydoterapię, krwotok z żylaków przełyku, wodobrzusze, encefalopatię wątrobową, transplantację wątroby, gronkowiec złocisty, ostre odrzucanie narządu, obrzęk mózgu, ciężkie niedokrwistości, zapalenie otrzewnej, 21 jednostek przetoczonej krwi, 7 biopsji wątroby,  dwie biopsje szpiku, kostnego ponad 250 konsultacji medycznych i ok. 70 pobytów w szpitalach. Moja przeszczepiona wątroba jest na końcówce wydolności, zostałam też skierowana do szybkiej diagnostyki onkologicznej.Mój stan zdrowia pociąga za sobą ogromne koszty, kwoty, których nie mam i które znacznie przewyższają moje możliwości finansowe.  Obecna sytuacja uniemożliwia utrzymanie stałej pracy. Dlatego proszę Państwa o pomoc abym mogła zyskać czas, który będę mogła spędzić z moim synkiem patrząc jak się rozwija, staje się mądrzejszy wrażliwszy każdego dnia.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Stępińska, 9403 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o życie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3291

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!