Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Marta Stępińska

Nazywam się Marta Stępińska. Mam 38 lat i jestem samotną, niepełnosprawną mamą 5 letniego Miłoszka – Miłości mojego życia. W 2003 r. zdiagnozowano u mnie HCV...

Nazywam się Marta Stępińska. Mam 38 lat i jestem samotną, niepełnosprawną mamą 5 letniego Miłoszka – Miłości mojego życia. W 2003 r. zdiagnozowano u mnie HCV. „Mam na koncie”: cztery terapie interferonem, sterydoterapię, krwotok z żylaków przełyku, wodobrzusze, encefalopatię wątrobową, transplantację wątroby, gronkowiec złocisty, ostre odrzucanie narządu, obrzęk mózgu, ciężkie niedokrwistości, zapalenie otrzewnej, 21 jednostek przetoczonej krwi, 7 biopsji wątroby,  dwie biopsje szpiku, kostnego ponad 250 konsultacji medycznych i ok. 70 pobytów w szpitalach. Moja przeszczepiona wątroba jest na końcówce wydolności, zostałam też skierowana do szybkiej diagnostyki onkologicznej.Mój stan zdrowia pociąga za sobą ogromne koszty, kwoty, których nie mam i które znacznie przewyższają moje możliwości finansowe.  Obecna sytuacja uniemożliwia utrzymanie stałej pracy. Dlatego proszę Państwa o pomoc abym mogła zyskać czas, który będę mogła spędzić z moim synkiem patrząc jak się rozwija, staje się mądrzejszy wrażliwszy każdego dnia.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Stępińska, 9403 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o życie.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 3082
Ulotkę wygenerowano: 20
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>