Marta urodziła się 2.02.2011 r. Jest radosną i żywiołową dziewczynką. Nasza córka ma zaburzenia mowy, zaburzenia sensoryczne oraz przetwarzania słuchowego.

Do tego ma stwierdzoną nadpobudliwość, opóźnienie rozwoju psychoruchowego i nieprawidłowe napięcie mięśniowe, co wpływa na jej nieharmonijny rozwój. W związku z tym Marta uczęszcza na różnego rodzaju terapie i zajęcia, które w dużym stopniu pomagają jej lepiej funkcjonować w szkole, którą rozpoczęła w tym roku w klasie zerowej. Nasza córka jest również pod opieką wielu specjalistów i kilku terapeutów, co wiąże się z dość sporymi kosztami.

PROSIMY PAŃSTWA O WSPARCIE

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Lachowicz, 9471 pomagają nam Państwo w rehabilitacji, leczeniu i codziennym funkcjonowaniu Marty. Za każdą okazaną pomoc dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 459

Ilość pobrań: 11

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!