Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Marta Dziewiur

Mam na imię Marta, mam 41 lat i jestem matką 11 letniego Szymonka oraz żoną cudownego człowieka - Piotra...

Mam na imię Marta, mam 41 lat i jestem matką 11 letniego Szymonka oraz żoną cudownego człowieka - Piotra. Od wielu lat walczę z wieloma chorobami i staram się wykorzystać intensywnie każdą chwilę swojego życia. Choruję na padaczkę lekooporną, anemię wieloniedoborową, tężyczkę, kolagenozę, moczówkę prostą, celiakię, zespół złego wchłaniania, metaboliczne uszkodzenie kości, osteoporozę, jaskrę, retinopatię i inne. Przebyłam resekcję żołądka oraz dwukrotnie usuwano mi guza przysadki mózgowej. Od marca 2015 roku jestem żywiona pozajelitowo, w kwietniu 2015 roku usunięto mi macicę, wtedy to również musiałam zaprzyjaźnić  się z chodzikiem. W lutym 2016 roku przeszłam operację w Centrum Onkologii w Lublinie. Aktualnie oczekuję na bardzo poważną operację jelit i układu pokarmowego, jest to promyk nadziei, szansa, że będę mogła żyć. Mój synek również choruje. Ma padaczkę, jaskrę, astmę, posiada liczne alergie wziewne i pokarmowe, aktualnie jest w trakcie badań w kierunku tężyczki. Jest w stałym kontakcie z neuropsychologiem klinicznym. Ma zmiany w zapisie rezonansu głowy (do obserwacji). Bardzo proszę Was o pomoc! Pomimo, iż mój mąż jest cudownym człowiekiem, ukochany synek wie, że mamy kiedyś nie będzie, to jestem im potrzebna! Leczenie jest bardzo kosztowne. Potrzebne są środki na leczenie, badania, rehabilitację oraz liczne konsultacje u specjalistów-najczęściej płatne-plus koszty paliwa i codziennego funkcjonowania. Nasz dług jest ogromny, każdy grosz wydaliśmy na leczenie. Pomimo ogromnego bólu, staram się wstawać z uśmiechem na twarzy, aby synek i mąż nie widzieli mojego cierpienia. Od kilku miesięcy jestem na rencie, mój powrót do pracy był niemożliwy. Zawsze starałam się pomagać innym, teraz takiej pomocy potrzebuje moja rodzina. Każdy grosz jest dla nas bardzo ważny. Pomimo tego, że cały czas ktoś ze mną musi być, walczę, spełniam marzenia- drugi rok doktoratu.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Dziewiur, 1917 pomagacie walczyć mi o życie, a mojemu synkowi o normalność. Proszę pozwólcie mi cieszyć się moim synkiem i mężem. Nie chce się z nimi jeszcze rozstawać. Każdemu z góry bardzo dziękujemy i przytulamy cieplutko do serca.

ŻYCIE SKREŚLIŁO MNIE, ALE JA NIE SKREŚLIŁAM JEGO

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Dziewiur, 1917 pomagacie walczyć mi o życie, a mojemu synkowi o normalność. Proszę pozwólcie mi cieszyć się moim synkiem i mężem. Nie chce się z nimi jeszcze rozstawać. Każdemu z góry bardzo dziękujemy i przytulamy cieplutko do serca.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 58
Ulotkę wygenerowano: 1
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a