Mam na imię Marta, choruję na SMA3. Pod tym skrótem kryje się rdzeniowy zanik mięśni typu trzeciego – postać stosunkowo łagodna, choć rzadka. To schorzenie genetyczne, przewlekłe, sukcesywnie zabierające mi siły do niezależnej egzystencji.

Uważam się za osobę odpowiedzialną ekonomicznie, dlatego zebrane dzięki Waszej życzliwości środki sumiennie przeznaczę na specjalistyczne zabiegi rehabilitacyjne oraz adaptację przestrzeni życiowej do moich alternatywnych potrzeb. Dziękuję za nieocenione wsparcie i inwestycję we mnie, która na pewno zaowocuje, a tym samym uczyni mój świat bardziej dostępnym i sprawiedliwym.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Borzych, 5771 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 856

Ilość pobrań: 11

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!