Marlena ma 21 lat. Urodziła się jako zdrowe dziecko z 10 punktami Apgar. W wieku 3 lat dostała pierwszego ataku padaczkowego i od tego momentu zaczęły się wędrówki po szpitalach...

 Marlena ma 21 lat. Urodziła się jako zdrowe dziecko z 10 punktami Apgar. W wieku 3 lat dostała pierwszego ataku padaczkowego i od tego momentu zaczęły się wędrówki po szpitalach. Diagnoza: zespół Lennoxa- Gastaut (padaczka lekooporna) oraz wada rozwojowa robaka móżdżku (dziecięce porażenie mózgowe). Marlenka potrzebuje leków oraz rehabilitacji. Choroba ograniczyła ją całkowicie, jej rozwój intelektualny jest na poziomie czteroletniego dziecka - nie umie pisać ani czytać. Prosimy Państwa o wsparcie.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Cygan, 3917 pomagacie Państwo Marlenie w jej codziennych zmaganiach. Z góry dziękujemy za pomoc.

POMÓŻ MARLENIE W WALCE Z CHOROBĄ

Z góry dziękujemy za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1239

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!