Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Marlena ma 21 lat. Urodziła się jako zdrowe dziecko z 10 punktami Apgar. W wieku 3 lat dostała pierwszego ataku padaczkowego i od tego momentu zaczęły się wędrówki po szpitalach...

 Marlena ma 21 lat. Urodziła się jako zdrowe dziecko z 10 punktami Apgar. W wieku 3 lat dostała pierwszego ataku padaczkowego i od tego momentu zaczęły się wędrówki po szpitalach. Diagnoza: zespół Lennoxa- Gastaut (padaczka lekooporna) oraz wada rozwojowa robaka móżdżku (dziecięce porażenie mózgowe). Marlenka potrzebuje leków oraz rehabilitacji. Choroba ograniczyła ją całkowicie, jej rozwój intelektualny jest na poziomie czteroletniego dziecka - nie umie pisać ani czytać. Prosimy Państwa o wsparcie.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Cygan, 3917 pomagacie Państwo Marlenie w jej codziennych zmaganiach. Z góry dziękujemy za pomoc.

POMÓŻ MARLENIE W WALCE Z CHOROBĄ

Z góry dziękujemy za pomoc.


Odsłony: 1324

Ilość pobrań: 29

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!