My rodzice 22 letniej Marleny wraz z Fundacją Avalon zwracamy się z prośbą w zgromadzeniu funduszy na niezbędną rehabilitację i leczenie oraz codzienne funkcjonowanie naszej Córki...

My rodzice 22 letniej Marleny wraz z Fundacją Avalon zwracamy się z prośbą w zgromadzeniu funduszy na niezbędną rehabilitację i leczenie oraz codzienne funkcjonowanie naszej Córki. W październiku po powikłaniach grypowych nastąpiło zatrzymanie akcji serca. Marlena zapadła w śpiączkę. W chwili obecnej jest w stanie wegetatywnym. Kliniki w Polsce są przepełnione, dlatego szukamy pomocy poza granicami kraju. Koszty leczenia/ rehabilitacji znacznie przekraczają nasze możliwości finansowe. W związku z tym zwracamy się z prośbą do Państwa o pomoc w ratowaniu naszej Marlenki.  Prowadzimy najtrudniejsza walkę o życie-zdrowie naszego Dziecka.Prosimy pomóżcie nam ją wygrać.

POMÓŻ 2 LETNIEMU KUBUSIOWI ODZYSKAĆ MAMĘ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Andruszkiewicz, 6854 pomagacie nam Państwo w codziennej walce o życie naszej Córki.

Prosimy pomóżcie nam ją wygrać.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1299

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!