Witam, nazywam się Mariusz Zemsta i mam 50 lat. Od 2008 roku choruję na stwardnienie rozsiane, przez ostatnie dwa lata choroba zaczęła znacznie postępować. W 2012 roku doszły zaburzenia umysłowe, spowodowane uszkodzeniem i dysfunkcją mózgu.

Wymagam opieki 24 godziny na dobę, opieki tej podjęła się moja żona, która musiała zrezygnować z pracy. Bardzo proszę darczyńców o jakiekolwiek wsparcie, które pomoże mi w codziennym funkcjonowaniu tj. leki, żywność, opłaty. Przez ostatnie dwa lata jestem już osobą leżącą. Wszystkim darczyńcom, którzy pomogą mi w sytuacji, w której się znajduję, dziękuję z całego serca.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ZEMSTA, 12908 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Będę wdzięczny za każdą pomoc - Mariusz.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 226

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!