Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Mariusz Szcześniak

Witam. Mam na imię Mariusz. Chciałbym Państwu serdecznie podziękować za okazaną mi pomoc, zrozumienie i serce. Minął rok od nieszczęśliwego wypadku, skutkiem którego było złamanie kręgosłupa i uszkodzenie rdzenia kręgowego...

Witam. Mam na imię Mariusz. Chciałbym Państwu serdecznie podziękować za okazaną mi pomoc, zrozumienie i serce. Minął rok od nieszczęśliwego wypadku, skutkiem którego było złamanie kręgosłupa i uszkodzenie rdzenia kręgowego. Nadal jestem osobą niepełnosprawną i poruszam się na wózku inwalidzkim. Każdego dnia walczę z moimi słabościami. Dzięki stałej rehabilitacji dużo osiągnąłem, a mianowicie odzyskałem częściową siłę w ramionach i w dłoniach, co pozwala mi sprawniej poruszać się na wózku i wykonywać podstawowe czynności. Marzę, aby stać się jak najbardziej samodzielnym i niezależnym. Możliwe jest to dzięki długotrwałej i kosztownej rehabilitacji oraz ciężkiej pracy, jaką wkładam każdego dnia, ucząc się żyć na nowo. Wierzę, że mam szansę uzyskać sprawność niezbędną do codziennego życia. W dążeniu do celu pomagają mi rodzina i przyjaciele. Jeszcze raz bardzo dziękuję za życzliwość i, jeżeli wyrażacie Państwo taką wolę, proszę o pamięć i wsparcie.  

POMÓŻ MI W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując darowiznę lub 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Szcześniak, 3588 potwierdzacie Państwo moją wiarę w ludzi.

Drogi Darczyńco, jeżeli przekazywałeś darowiznę przez PayU między 01-17.02.2020, skontaktuj się z nami pod adresem mailowym [email protected], w celu sprawdzenia czy Twoja darowizna trafiła na wybrane subkonto. Ze względu na problemy techniczne, nie przy każdej wpłacie zaciągał się identyfikator Podopiecznego. Zależy nam aby wszelkie wpłaty zaksięgować zgodnie z Twoją wolą. Przepraszamy za utrudnienia.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 648
Ulotkę wygenerowano: 13
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

0 #4 Aneta 2014-12-25 18:27
Witaj!
Szok i niedowierzanie. Mariusz trzymaj się.
Bedziemy Cie skarbie wspierali na ile jest to mozliwe.Pozdraw iam Aneta koleżanka z dawnej ulicy naszego dziecinstwa
Cytować
0 #3 shaq 2014-11-28 09:22
Mariusz trzymaj się i walcz! Będziemy Cię wspierać i kibicować w powrocie do zdrowia.
Serdeczne pozdrowienia.
Cytować
0 #2 Michał K. 2014-11-28 09:07
Pamiętaj że jesteś najlepszy a co zaplanujesz to tak będzie. Jestem z Tobą
Cytować
0 #1 agaszew 2014-11-19 14:31
Serdecznie pozdrawiam,
będziemy Was wspierać, jak tylko to możliwe. Pamiętamy również duchowo i życzymy dużo siły i pogody ducha całej Rodzinie.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Masz pytanie? Prześlij prośbę o kontakt:

Temat kontaktu *

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych, a w przypadku wyrażenia przez Państwa dodatkowej zgody także w celach marketingowych i promocyjnych oraz statystycznych administratora danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się tutaj.

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a