Witam. Mam na imię Mariusz. Chciałbym Państwu serdecznie podziękować za okazaną mi pomoc, zrozumienie i serce. Minął rok od nieszczęśliwego wypadku, skutkiem którego było złamanie kręgosłupa i uszkodzenie rdzenia kręgowego...

Witam. Mam na imię Mariusz. Chciałbym Państwu serdecznie podziękować za okazaną mi pomoc, zrozumienie i serce. Minął rok od nieszczęśliwego wypadku, skutkiem którego było złamanie kręgosłupa i uszkodzenie rdzenia kręgowego. Nadal jestem osobą niepełnosprawną i poruszam się na wózku inwalidzkim. Każdego dnia walczę z moimi słabościami. Dzięki stałej rehabilitacji dużo osiągnąłem, a mianowicie odzyskałem częściową siłę w ramionach i w dłoniach, co pozwala mi sprawniej poruszać się na wózku i wykonywać podstawowe czynności. Marzę, aby stać się jak najbardziej samodzielnym i niezależnym. Możliwe jest to dzięki długotrwałej i kosztownej rehabilitacji oraz ciężkiej pracy, jaką wkładam każdego dnia, ucząc się żyć na nowo. Wierzę, że mam szansę uzyskać sprawność niezbędną do codziennego życia. W dążeniu do celu pomagają mi rodzina i przyjaciele. Jeszcze raz bardzo dziękuję za życzliwość i, jeżeli wyrażacie Państwo taką wolę, proszę o pamięć i wsparcie.  

POMÓŻ MI W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując darowiznę lub 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Szcześniak, 3588 potwierdzacie Państwo moją wiarę w ludzi.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1664

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!