Witam, mam na imię Mariusz i mam 30 lat. W ubiegłym roku złamałem nogę i konieczna była operacja zespolenia kości udowej...

Witam, mam na imię Mariusz i mam 30 lat. W ubiegłym roku złamałem nogę i konieczna była operacja zespolenia kości udowej. Podczas znieczulenia przed zabiegiem, doznałem porażenia kończyn dolnych oraz zwieraczy w przebiegu jatrogennego uszkodzenia rdzenia kręgowego.Od operacji poruszam się na wózku inwalidzkim, jestem uzależniony od innych osób. Potrzebuję stałego leczenia oraz systematycznej rehabilitacji. To wszystko wiąże się z dużymi kosztami, które przerastają moje możliwości. Dlatego proszę o pomoc abym mógł funkcjonować tak jak inni. WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH 

BO DOBRO ZAWSZE POWRACA

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sieński, 8007 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1029

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!