Mam na imię Mariusz. 11 lat temu w wyniku wypadku komunikacyjnego doznałem szereg obrażeń narządów. Złamania biodra i miednicy, przez które nie mogę teraz podjąć pracy...

Mam na imię Mariusz. 11 lat temu w wyniku wypadku komunikacyjnego doznałem szereg obrażeń narządów. Złamania biodra i miednicy, przez które nie mogę teraz podjąć pracy.Ponadto choruję na cukrzycę i nadciśnienie. Mimo tego nie poddaję się i staram się w miarę normalnie żyć. Z biegiem lat mój stan zdrowia systematycznie się pogarsza. Z tego powodu czekają mnie dalsze operacje. Dzięki Państwa pomocy chciałbym zbierać środki na leki, na rehabilitację oraz dofinansowanie kosztów życia codziennego. Zwracam się z prośbą do ludzi dobrej woli o przekazanie 1 % podatku lub darowizny.  Przekazując 1% podatku lub darowizny FUNDACJI AVALON z dopiskiem, Kudlak, 6049 pomagacie mi Państwo w codziennych zmaganiach.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Serdecznie Dziękuję


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 550

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!