Witam Ludzi Dobrych Serc. Nazywam się Mariusz Bisiorowski, mam 55 lat. W marcu 2017 r. trafiłem do Szpitala z powodu ostrego rozwarstwienia aorty wstępującej. W Szpitalu wykonano zabieg z użyciem protezy hybrydowej Thorafleks. W trakcie 12 godzinnej operacji zastosowano krążenie pozaustrojowe za pomocą biopompy, hemofiltrację w umiarkowanej hipotermii...

Witam Ludzi Dobrych Serc. Nazywam się Mariusz Bisiorowski, mam 55 lat. W marcu 2017 r. trafiłem do Szpitala z powodu ostrego rozwarstwienia aorty wstępującej. W Szpitalu wykonano zabieg z użyciem protezy hybrydowej Thorafleks. W trakcie 12 godzinnej operacji zastosowano krążenie pozaustrojowe za pomocą biopompy, hemofiltrację w umiarkowanej hipotermii. Z uwagi na cechy krwawienia do kanału kręgowego wykonano zabieg odbarczenia kanału kręgowego drogą hemilaminektomii. Mam niedowład czterokończynowy i wymagam pomocy w czynnościach dnia codziennego. Żona sama opiekuje się mną przez 24 godz. Chciałbym jeszcze iść na spacer z 11-to letnim synem Mateuszem. Ominęła mnie I Komunia syna, bo od marca do końca sierpnia przebywałem w szpitalach. Wierzę jednak, że kiedyś stanę na nogi. Dzięki Państwa pomocy chciałbym zebrać środki na rehabilitację i zakup aktywnego wózka inwalidzkiego, który będzie pomocny w przemieszczaniu się po mieszkaniu.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bisiorowski, 8696 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 466

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!