Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Mariola Dyńdo

Witam, nazywam się Mariola i mam 30 lat. Od 2003 roku zmagam się z problemami zdrowotnymi. Za późno zdiagnozowano u mnie Zesztywniające Zapalenie Stawów Kręgosłupa (w skrócie ZZSK, choroba Bechterewa). ZZSK to straszna choroba, która diametralnie zmienia życie chorego...

Witam, nazywam się Mariola i mam 30 lat. Od 2003 roku zmagam się z problemami zdrowotnymi. Za późno zdiagnozowano u mnie Zesztywniające Zapalenie Stawów Kręgosłupa (w skrócie ZZSK, choroba Bechterewa). Jest to przewlekła, postępująca choroba tkanki łącznej o podłożu autoimmunologicznym, obejmująca drobne stawy międzykręgowe oraz stawy krzyżowo-biodrowe, prowadząca do ich stopniowego usztywniania. ZZSK to straszna choroba, która diametralnie zmienia życie chorego. Jest bezlitosna i porównywalna do nowotworu, który nie zabija, tylko torturuje przez całe życie. Stwierdzono u mnie także Jałową Martwice Kości-Choroba Scheuermanna. Charakterystyczne dla tej choroby jest obumieranie tkanki kostnej i chrzęstnej. Obie choroby sprawiają, iż chory staje się więźniem własnego ciała. Jakikolwiek ruch lub czynność z każdym dniem stają się trudniejsze do wykonania. Są to choroby nieuleczalne, postępujące każdego dnia coraz bardziej. Czasem można zmniejszyć ból, który stopniowo narasta. Do tego Torbiele Tarlova i Dyskopatia sprawiają, że moje leczenie wymaga specjalistycznego podejścia i doboru odpowiedniej terapii, co nie jest łatwe. Pomimo chorób staram się normalnie żyć i realizować swoje życiowe cele oraz marzenia, jednakże bez Państwa pomocy nie jest to możliwe. Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Dyńdo, 3169 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za pomoc bardzo dziękuję.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Dyńdo, 3169 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za pomoc bardzo dziękuję.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 413
Ulotkę wygenerowano: 11
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a