Mam na imię Marianna, mam 31 lat. Choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce - czterokończynowe. Przeszłam kilka operacji. Poruszam się o kulach, a na dłuższych na wózku inwalidzkim.

Pragnę biegać jak inni. W tym celu potrzebna jest mi stała rehabilitacja. Pragnęłabym nie używać wózka i chodzić o własnych siłach. Lubię turystykę, książki i kino. Przyjemność sprawia mi poznawanie nowych ludzi. Mimo swojej niepełnosprawności staram się być bardzo aktywna. Zbieram pieniądze na rehabilitację, turnusy rehabilitacyjne, usprawnienia w codziennym funkcjonowaniu, sprzęt specjalistyczny i rehabilitacyjny, szkolenia.

POMOŻ MI REALIZOWAĆ MARZENIA!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sobiech, 185 pomagacie mi Państwo realizować marzenia i wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Z góry serdecznie dziękuję za okazaną mi pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 705

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!