Mam na imię Marysia. Urodziłam się z rzadką i nieuleczalną chorobą genetyczną - Zespołem Edwardsa i wrodzoną wadą serca...

Mam na imię . Urodziłam się z rzadką i nieuleczalną chorobą genetyczną - Zespołem Edwardsa i wrodzoną wadą serca. Nawiązuję kontakt z otoczeniem. Na widok osób bliskich, uśmiecham się. Potrafię przez pewien czas zająć się zabawą. Nie siedzę samodzielnie. Mimo, że jestem dzieckiem leżącym, interesuje mnie towarzystwo innych osób. Potrzebuję stałej rehabilitacji i opieki medycznej. Twój 1% podatku zapewni mi rehabilitację oraz opiekę, jakiej potrzebuję.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Wolska, 3180 pomagają mi Państwo w walce o lepsze juto. Dziękuję za każdą pomoc.

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

Marysia


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 787

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!