Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Maria Wolak

Mam na imię Marysia i w czerwcu skończyłam 9 lat. Jestem roześmianą dziewczynką, która bardzo lubi czytać książki, tańczyć i trenować taekwondo. Niestety choroba już mi na to nie pozwala...

Mam na imię Marysia i w czerwcu skończyłam 9 lat. Jestem roześmianą dziewczynką, która bardzo lubi czytać książki, tańczyć i trenować taekwondo. Niestety choroba już mi na to nie pozwala...W lutym 2014 roku zaczęły się moje problemy ze wzrokiem i po wielu badaniach moja mama usłyszała diagnozę: Glejak na splocie nerwów wzrokowych. Nie można go po prostu wyciąć, bo stracę wzrok. Jak się okazało po kolejnych badaniach glejak jest tylko jednym z objawów mojej choroby, z którą się urodziłam: Neurofibromatoza czyli Nerwiakowłókniakowatość typu 1. Ta paskuda będzie mi towarzyszyć do końca życia, bo nie można jej całkowicie wyleczyć. Z dnia na dzień życie naszej rodziny wywróciło się do góry nogami i już nie będzie takie same. W chwili obecnej jeżdżę do Szczecina na chemię. Związane z tym wydatki ( dojazdy, środki higieniczne, suplementy diety i odżywki) przekraczają możliwości finansowe mojej rodziny. Mam jeszcze troje starszego rodzeństwa, które chce żyć normalnie mimo mojej choroby. Bardzo proszę o pomoc w pokryciu kosztów mojego dalszego leczenia, bym znów mogła tańczyć, trenować taekwondo i cieszyć się życiem.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Wolak, 4508 pomagasz mi w moich codziennych zmaganiach.

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Wolak, 4508 pomagasz mi w moich codziennych zmaganiach.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 458
Ulotkę wygenerowano: 10
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a