Marysia jest bardzo pogodnym, czułym Dzieckiem. Mi, jako mamie, było doświadczyć, że może to być utracone. Jak piorun z jasnego nieba pojawiła się w życiu mojego Dziecka mordercza choroba: ostra białaczka limfoblastyczna...

Marysia jest bardzo pogodnym, czułym Dzieckiem. Mi, jako mamie, było doświadczyć, że może to być utracone. Jak piorun z jasnego nieba pojawiła się w życiu mojego Dziecka mordercza choroba: ostra białaczka limfoblastyczna. Zanim jednak usłyszeliśmy tę miażdżącą diagnozę nocami Maria doświadczała potwornego bólu, krzyczała, przestała chodzić, zobojętniało Jej wszystko, przestała wyciągać swoje małe rączki do mnie, mówić do mnie. Tak mijały 2 miesiące usiane niepewnością, przeogromnym strachem, bólem.1 marca, w Szpitalu Klinicznym przy Żwirkach, usłyszeliśmy diagnozę. Od tego czasu Marysia jest poddana intensywnej chemioterapii, sterydoterapii. Teraz kroplówki, zabiegi pod narkozą, toczenia krwi to nasza codzienność. Maria jest bardzo silna psychicznie, z entuzjazmem podchodzi do leczenia (ma w pamięci ból, jakiego doświadczyła i widzi, że znowu może czuć się dobrze). Więc mimo, że leczenie jest bardzo obciążające pozwala na stopniowy powrót do zdrowia. My, jako rodzice, zrobimy wszystko, aby choroba nie zabrała uśmiechu z Jej ślicznej buzi.Państwa też o to proszę. Przed nami jeszcze bardzo daleka droga. Nawet symboliczna pomoc wiele dla nas znaczy. Zbieramy środki na bardzo liczne dojazdy do szpitala, na opiekę medyczną w trakcie leczenia podtrzymującego (konsultacje, badania), poprawę warunków tak, aby zapewnić Marysi trwały powrót o zdrowia. Tego nam życzcie, trzymajcie za nas kciuki.   

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wiśniewska, 8065 pomagacie Państwo Marysi w walce z chorobą oraz w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1450

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!