Nazywam się Marysia Słyk. W wieku dwóch i pół lat zachorowałam na nieuleczalną chorobę cukrzycę typu 1, niedoczynność tarczycy a od niedawna bielactwo.

Moja trzustka przestała produkować insulinę i muszę przyjmować ją za pomocą pompy insulinowej i penem. Nic nie jest jak dawniej ... moja choroba radykalnie zmieniła moje życie. Cukrzyca wymaga ciągłej kontroli poziomu cukru, insulinoterapii, odpowiedniej diety, co wymaga sporych nakładów finansowych na leczenie, zakup środków medycznych, osprzętu do pompy insulinowej, sensorów do ciągłego monitorowania glikemii oraz rehabilitację.

POMÓŻ MI ŻYĆ Z CHOROBĄ

Przekazując 1% i darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SŁYK, 1443 pomagacie mi Państwo żyć z chorobą i w codziennym funkcjonowaniu. Szczerze wszystkim dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 4645

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!