Jestem Marysia, mam już 3 lata. Moje narodziny były wyczekiwane przez rodziców, jednak od samego początku choruję, wymagam stałej rehabilitacji z powodu słabego napięcia mięśniowego.

Cierpię na obustronny niedosłuch w stopniu średnim. W grudniu 2018 roku zdiagnozowano u mnie Zespół Pallistera-Killiana. Każdego dnia wytrwale ćwiczę z rodzicami, by kiedyś samodzielnie usiąść. Od urodzenia wymagam specjalnej żywności i witamin. Jestem pod stałą opieką wielospecjalistyczną. Wymagam ciągłej opieki rodziców, którzy choć bardzo się starają, nie są w stanie sami zapewnić mi wszystkiego, co jest niezbędne w mojej chorobie. Dlatego proszę wspomóżcie mnie, abym mogła dłużej cieszyć się rodzicami i starszym bratem.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PASTUSZKA,13607 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 908

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!