Mam na imię Maria i choruję na ciężką orbitiopatię tarczycową, inaczej wytrzeszcz złośliwy. Choroba ta prowadzi do ślepoty. Jestem osobą niepełnosprawną. Moje życie to nieustanny ból. Czuję jakbym ciągle miała piasek pod powiekami. Oczy są bardzo wysuszone. Brak wystarczającej ilości filmu łzowego to brak ochrony przed bakteriami. W nocy budzę się kilka razy, bo moje oczy są tak suche, że bolą i muszę je zakraplać.

Kupuję wiele drogich nawilżających maści i kropli przeciwzapalnych oraz przeciwbólowych, które starczają mi na krótki okres czasu. Zbieram też na konsultacje i zabieg. Do tej pory jakoś sobie radziłam, ale to wszystko mnie przerosło, dlatego proszę o pomoc.

PAMIĘTAJ DOBRO WRACA

Przekazując 1% swojego podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem LIPIŃSKA,14777 wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 155

Ilość pobrań: 1

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!