Marysia urodziła się z dodatkowym chromosomem 21 pary, czyli Trisomią 21, tzn. zespołem Downa. Jest pogodną i kontaktową dziewczynką. Lubi muzykę, jest ciekawa ludzi i wszystkiego, co ją otacza. Niestety potrojenie genów powoduje wadliwe działanie komórek, co objawia się różnymi dysfunkcjami i opóźnionym rozwojem.

W związku z tym Marysia wymaga rehabilitacji oraz wizyt u lekarzy. Każdy jej postęp nas raduje i motywuje do proponowania różnych metod i pomocy, które ułatwiają rozwój i dążenie do samodzielności. Kierując się tym pragnieniem, zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie nas w tej drodze poprzez oddanie Waszego 1% na Naszą Marysię.

POMÓŻ MARYSI LEPIEJ FUNKCJONOWAĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KRUCKA,13228 pomagają Państwo Marysi w codziennym funkcjonowaniu.

Dziękujemy za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 47

Ilość pobrań: 2

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!