Jaskra to cichy zabójca, podstępny i zły, skutkuje ślepotą i niewyobrażalnym bólem. Nazywam się Maria Jolanta Kowalska. Od kilku lat jestem osobą niewidomą.

Zostałam zakwalifikowana do kosztownego, kilkuetapowego leczenia okulistycznego. Koszt przeszczepu komórek macierzystych obu oczu to kwota ponad 124000 zł. Zwracam się do Was o pomoc, gdyż nie mam realnych możliwości pokrycia kosztów kilkuetapowego leczenia. Jest to wyzwanie ponad moje siły,dla mnie samej nieosiągalne. Utrata wzroku pozbawiła mnie możliwości samodzielnego funkcjonowania. Wystarczy zakryć oczy by zrozumieć moje położenie.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kowalska, 6410 pomagają mi Państwo wrócić do normalnego życia i to życia bólu. Z góry dziękuję za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 468

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!