Nazywam się Maria Kościńska. Zmagam się z wysoką krótkowzrocznością (-12 i -13,5), jaskrą obu oczu i obustronnym niedosłuchem czuciowo-nerwowym.

Jestem użytkowniczką implantu Baha na przewodnictwo kostne i procesora dźwięku Baha 5 SuperPower, z czym związane są duże wydatki na zakup akcesoriów (brykiety do osuszacza, gąbki do magnesu zewnętrznego, środki pielęgnacyjne, akumulatorki itp.). W związku z pogarszającym się wzrokiem, priorytetową dla mnie rzeczą jest to, aby uzbierać środki na kamerkę OrCam MyEye 2.0, która pozwoli mi czytać. Urządzenie to pozwoli mi być bardziej samodzielną i niezależną. Moja sytuacja finansowa niestety nie pozwala mi go kupić samodzielnie.

WSPOMÓŻCIE MNIE W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KOŚCIŃSKA, 10267 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu. Serdecznie dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2745

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!