Nazywam się Maria Bether. Od 10 lat choruję na SLA. Jest to nieuleczalna neurologiczna choroba powodująca niedowład mięśni a w późniejszych etapach paraliż i zatrzymanie mięśni oddechowych.

Poruszam się na wózku inwalidzkim i nie jestem już samodzielna. Nie mówię, mam problemy z oddychaniem i przełykaniem /krztuszę się/. Codziennych czynności nie wykonuję sama, zdana jestem na pomoc męża i osób trzecich. Do mojej egzystencji potrzebuję coraz więcej sprzętów pomagających w codziennym funkcjonowaniu oraz urządzeń wspomagających np. oddychanie respirator NIV czy koflator pomaga w odkrztuszaniu. Ze względu niesprawne dłonie muszę zakupić PCEye Mini, który umożliwia osobom niepełnosprawnym używanie komputera. Wydatki na leki, środki higieny i pielęgnacyjne, opiekunkę na 2 godziny dziennie i nowe urządzenia wspomagające funkcjonowanie są coraz większe i pomoc rodziny już nie wystarcza.

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Bether, 6913 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz w codziennym funkcjonowaniu, dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 640

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!